GreenWallbox

GreenWallbox - ładowarka do samochodu elektrycznego to tradycyjny Wallbox do montażu w garażu lub na zewnątrz, potwierdza to klasa szczelności IP66. GreenWallbox występuje w wariantach przystosowanych do pracy w trybie jednofazowym lub trójfazowym. W trybie jednofazowym występuje w wariantach 3,6kW oraz 7,4kW, a w trybie trójfazowym w wariantach 11kW oraz 22kW. Czyni ją to sprzętem uniwersalnym, przystosowanym do różnych rodzajów instalacji elektrycznych, jakie są montowane w każdym kraju w Europie.

Dostępna jest w wariantach z gniazdem Typ 2 lub wtyczką Typ 2.

Najważniejsze dane ładowania Twojego samochodu są dostępne na urządzeniu – aktualna moc, czas ładowania czy ilość naładowanej energii. Wszystko dla Ciebie na wyświetlaczu.

Przycisk start-stop to prosta obsługa – wystarczy włożyć wtyczkę do samochodu a następnie włączyć ładowanie przyciskając guzik.

max 7,4kW tryb jednofazowy
IP66 klasa odporności
max 22kW tryb trójfazowy

GreenWallbox

Green Wallbox w wersji RFID to ładowanie pod kontrolą, aby odblokować ładowanie należy przyłożyć kartę RFID do urządzenia.

Wallbox posiada 6 metrowy kabel zakończony wtyczką Type 2. Nie musisz się martwić o kompatybilność – jest to europejski standard i nawet jeżeli zmienisz samochód w przyszłości – Wallbox również go naładuje.

Green Wallbox dostaniesz z założoną wtyczką CEE – oznacza to, że jeżeli posiadasz już gniazdo siłowe w swoim garażu, to bez problemu wykonasz tę instalację samodzielnie. Wystarczy zamontować urządzenie na ścianie i wpiąć wtyczkę do gniazda.

GreenWallbox

Green Wallbox wersji 22kW Type 2 pozwoli Ci ustawić maksymalną moc ładowania według własnych preferencji. Możesz dobrać moc ładowania do aktualnej produkcji z instalacji fotowoltaicznej lub zmniejszyć moc ładowania gdy Twoje przyłącze jest mniejsze niż 22kW.

Zmiany dokonasz za pomocą przycisku z boku urządzenia – przed podłączeniem wtyczki do samochodu wybierz moc ładowania:

Rated: 10A / 16A / 20A / 24A / 32A

Co odpowiada mocy:

1-faza: 2,3kW / 3,7kW / 4,6kW / 5,6kW / 7,4kW

2-fazy: 4,6kW / 7,4kW

3-fazy: 6,9kW / 11kW / 13,8kW / 16,5kW / 22kW